O nás

Naše firma 4Foun (dříve MOBILYSERVIS) působí v Jičíně od roku 2006.  Máme bohaté zkušenosti s prodejem a servisem mobilů, tabletů, navigací, notebooků a PC, s prací se zákazníky, kterým se snažíme vždy vycházet maximálně vstříc. 

Prodáváme mobilní telefony (i náhradní díly), tablety, notebooky a PC včetně veškerého příslušenství. Pokud nemáme skladem zboží, které hledáte, rádi Vám ho ihned objednáme a následující den si jej můžete vyzvednout!
Co vám můžeme zaručit? Férové jednání, nadstandardně širokou nabídku produktů, a to vše za ceny, které vás zaručeně potěší.
Můžeme vás ubezpečit, že veškeré nabízené mobilní telefony, tablety i ostatní prodávané zboží má originální software výrobce určený pro český a slovenský trh. Díky tomu si ušetříte řadu problémů a případných reklamací našeho zboží.
Nabízíme mobilní telefony Xiaomi, Samsung, Apple, Huawei, Honor, Nokia, Aligator a další. Na našich stránkách můžete vybrat z velké nabídky mobilních telefonů i tabletů, včetně příslušenství. Samozřejmostí je péče o zákazníky, kteří mají možnost každý pracovní den nás kontaktovat na mobilní telefon nebo zaslat mail a okamžitě řešit jakýkoliv dotaz či problém.