Licore - nové super baterie

Baterie Licore je určena pro modely Apple iPhone. Prodlužuje životnost smartphonu až o 3 roky. Má skutečnou kapacitu, je dokonale přizpůsobená a zaručuje bezpečnost potvrzenou četnými testy.

Baterie Licore poskytuje iPhonu nový život. Je zabalená z výroby, bez jakýchkoli předchozích nabíjecích cyklů, přičemž deklarovaná kapacita je reálná. Její rozměry odpovídají rozměrům originálních baterií.

Baterie Licore zůstává funkční až 3 roky. Náš výrobek má velmi dlouhou životnost 1000 nabíjecích cyklů - což znamená víceméně 3 roky používání. Navíc po 1,5 roce používání (v průměru 500 cyklů) klesne její kapacita pouze o 10 %!
Srovnávací studie prokázaly, že kapacita běžných náhradních baterií klesá o 25 % již po 4 měsících (v průměru 120 cyklů).
Baterie Licore je zárukou nejvyšší kvality a bezpečnosti. Baterie prošla mnoha testy týkajícími se kapacity, nárazů, pádů, vybíjení, přebíjení, práce při nízkých a vysokých teplotách. Pracuje efektivně a bezpečně za jakýchkoli podmínek.

Baterie Licore je vybavena ochranou proti nadměrnému vybití, takže když baterie telefonu klesne pod minimální úroveň, aktivuje se ochrana zajišťující nadměrné vybití. K dispozici je toho více! Ochrana proti nadměrnému vybití zabezpečuje baterii proti hromadění energie, ke kterému může dojít, když mobilní telefon po úplném nabití okamžitě neodpojíte.
Licore baterie chrání také proti zkratu. Nárazy, kterým může být baterie vystavena při každodenním používání, nevedou ke zkratu. Baterie Licore prošla pádovými testy, které potvrzují její správnou funkci i v extrémních situacích. Baterie Licore je také dodávána s tepelnou ochranou, takže může efektivně pracovat při vysokých i nízkých teplotách.
Baterie Licore využívá dvojitou integrovanou jednotku, která kontroluje stabilitu toku proudu mezi baterií a mobilním telefonem a přesně (s přesností 1 %) ukazuje skutečný stav baterie.

Instalace baterie je velmi snadná. Součástí sady je páska pro snadnější instalaci baterie.

Co můžete získat s baterií Licore?
- záruka kompatibility a bezpečnosti
- nejdelší provozní dobu baterie na trhu
- snadnou instalaci

Technické údaje:
- žádný paměťový efekt
- lithium-iontové články
- až 1000 nabíjecích/vybíjecích cyklů
- vysoká reálná kapacita
- baterie zabalená z výroby
- montážní páska je součástí dodávky