Doprava a platba

DOPRAVA:

Osobní odběr v síti Zásilkovna ČR                                  Cena: 79 Kč s DPH

Objednávku si můžete nechat doručit na více než 7000 odběrných míst v partnerské síti Zásilkovna.

Při objednávce nad 1 500 Kč doprava zdarma!

Objednávku můžete sledovat online na tomto odkazu.

Při doručení objednávky na odběrné místo budete informováni SMS a emailem, od této chvíle máte 7 dní na vyzvednutí. Objednávku můžete vyzvednout díky heslu které dorazí v SMS a emailu.

Lhůtu k vyzvednutí si můžete prostřednictvím odkazu a zadáním čísla zásilky prodloužit až na 21 dní.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo obsluze výdejního místa. Pokud zjistíte, že je obsah zásilky poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.  


 

Expresní dopravní služba PPL                                     Cena: 120 Kč s DPH

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova a chcete naplno využít všech výhod internetového prodeje i s doručením až domů, pak je pro vás určený způsob dopravy PPL. 

Objednávku můžete sledovat online na tomto odkazu.

Při doručení objednávky na odběrné místo budete informováni SMS a emailem, od této chvíle máte 7 dní na vyzvednutí. Objednávku můžete vyzvednout díky kódu které dorazí v SMS a emailu.

Převzetí a reklamace
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.


 

Osobní odběr v obchodě 4foun

Objednávky lze vyzvedávat zdarma v obchodě Jiráskova 91, Jičín, 506 01

Vždy budete předem informováni e-mailem, že je zboží připraveno k odběru. 

Objednávky s osobním převzetím u nás na prodejně lze převzít maximálně do 7 dnů od informace, že je zboží již připraveno. Po této lhůtě je objednávka automaticky stornována.


 

PLATBA:

Objednávku můžete zaplatit jedním z níže uvedených způsobů. Jednoduše si v průběhu objednávky vyberete, který způsob je pro Vás nejvhodnější.

Online platba kartou

ComGate

  Po dokončení objednávky zaplatíte objednávku platební kartou prostřednictvím platební brány ComGate. ZDARMA
Online bankovní převod   Online bankovní platba s předvyplněným platebním příkazem. ZDARMA